Çınarcık Elektrik Ekibi 05357600046

HOŞ GELDİNİZ ÇINARCIK ELEKTRİK‘e

Çınarcık Elektrikçi

Çınarcık Elektrik projelendirme, taahhüt, bakım, onarım, tesisat yenileme, iş yeri ve konutların elektrik ile alakalı tüm konularda hizmet vermektedir.

Yalova Çınarcık ilçesinde ihtiyacınız olan elektrik arızalarını kaliteli ve güvenli bir şekilde gidermek görevimizdir. Uzman ve sertifikalı ekibimiz hizmetinizdedir · 7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Elektrik Arızalarını En Kısa Sürede Yapmak Görevimizdir. Uzman Kadro Ve Garantili İşçilik 20 Dakikada Ulaşım Yetki Belgeli Ustalarımızla Hizmet. Uzman Ekibimiz En Ekonomik Fiyatlarla Sizlere Profesyonel Hizmet Vermektedir. Elektrik Arıza, Tamir, Bakım, Onarım, Sigorta, Priz, Tesisat, Avize, Aydınlatma, Lamba satışı işleri yapmaktayız.

Çınarcık Elektrik Ustası

Elektrikçi ustası, elektrik alanında uzmanlaşmış bir kişidir ve elektrikle ilgili birçok işi yapabilir. Elektrikçi ustaları, evlerde, işyerlerinde, endüstriyel tesislerde ve diğer binalarda kullanılan elektrik sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı gibi işler yaparlar.

Elektrikçi ustaları, elektrikli cihazların montajını yapabilir, kablo çekme işlemlerini gerçekleştirebilir ve elektrik panolarının kurulumunu yapabilirler. Ayrıca, elektrik sistemlerindeki sorunları tespit edip, arızaları gidermek için çözümler üretebilirler.

Elektrikçi ustaları, elektrikle ilgili güvenlik konularında da uzmandırlar ve elektrik sistemlerindeki tehlikeli durumları belirleyebilirler. Ayrıca, elektrik sistemlerindeki performansı artırmak için enerji tasarrufu önerilerinde de bulunabilirler.

Genel olarak, elektrikçi ustaları, elektrikli cihazların kurulumu, bakımı ve onarımı gibi işlerde uzmandırlar ve elektrik sistemlerinin güvenli ve verimli çalışmasını sağlarlar.

HİZMETLERİMİZ

150

Tamamlanan Proje

2400

Mutlu İş Yeri ve Konut

20

Yılı Aşan Tecrübe

50

Anlaşmalı Kurum

Biz Ne Yapıyoruz?

Elektrik arızalarını kaliteli ve güvenli bir şekilde gidermek görevimizdir. Uzman ve sertifikalı ekibimiz hizmetinizdedir · 7/24 Hizmet Vermekteyiz

Ev ve İş Yeri Elektrik Genel Arıza

Ev ve işyeri elektrik genel arıza

Aydınlatma sistemi montajı ve tamiri

Çınarcık Elektrik Hizmetleri Ustası

Güvenlik Sistemleri

Kablolu – kablosuz alarm sistemleri montajı

Elektrik panosu montajı ve tamiri

Elektrik Panosu, Dağıtım ve Kompozasyon Panoları kurulum ve bakım

IP Güvenlik kamerası montajı

Uzaktan İzlenebilen güvenlik kamera sistemleri kurulum ve servis

Uydu anteni satış montaj ve tamiri

Bireysel ve Merkezi sistem uydu anteni kurulum ve tamir servisi

BİZİM İÇİN NE DEDİLER?

Ajansımızın tüm elektrik işlerini Çınarcık Elektrik Ekibine emanet ettik. Elektrik tesisatımız ve Güvenlik kameralarımız sayelerinde sorunsuz çalışıyor artık.

Mehmet ENGİN

CEO

Sürekli sorun yaşatan elektrik tesisatımızı yenilediler. İşimiz aksamasın diye çalışmadığımız saatleri tercih ettiler. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

Ayşe MELEK

Güzellik Merkezi Sahibi

Market soğutma sistemi kurulumu sırasında tüm elektrik işi için Çınarcık Elektrik Ekibinden destek aldık. Sorunsuz çalışan bir sistem teslim ettiler.

Ali Efe EĞMEN

Efe Market

WhatsappTelefon