Kablolu – Kablosuz Alarm Sistemleri Montajı

Kablolu – Kablosuz Alarm Sistemleri Montajı

Ev – işyeri – mağaza için kablolu – kablosuz alarm sistemleri montajı uzman kadromuz ile itina ile yapılır.

Hırsız Alarm Sistemleri kablolu ve kablosuz olarak tesis edilebilir. Her iki sistemde eksiksiz güvenlik sağlamaktadır. Yeter ki seçtiğiniz ürün uluslar arası standartlara uygun, sertifikalı ürün olsun, projelendirmesi ve uygulaması doğru yapılsın. Ancak, alarm sisteminin tesis edileceği yer, kablo çekimi için uygun ise kablolu hırsız alarm sistemi tercih etmek daha ekonomik olacaktır.

Firmamız, sistemi bir yere tesis etmeden önce keşif yaparak veya bir proje varsa proje üzerinde çalışarak, güvenlik analizini yaptıktan sonra, müşteriye en ekonomik sistemden tam korumaya yönelik sistemlere kadar alternatifli teklifler hazırlamaktadır.

Bu sistemler, harekete ve canlının ısısına birlikte duyarlı olan hayvanı algılayan veya algılamayan İnfrared detektörler, kapı ve pencere kanırtmalarına karşı kullanılan manyetik kontaklar, çizgi halinde pencere ve kapının yüksekliğine göre ışın sayısı olan ve bu ışınların kesilmesi ile devreye giren ışın bariyerleri, cam kırılmasına karşı kullanılan cam kırılma detektörleri, ısı ve dumana karşı kullanılan yangın detektörleri, gaz kaçağına duyarlı olan gaz detektörleri ve bunun gibi benzeri detektörlerden, detektörlerin algılamasıyla devreye giren dahili ve harici sirenlerden ve sizlere daha önceden girilmiş mesajı okuyan ve telefon numaralarına uyarı gönderen telefon arama modüllerinden oluşmaktadır.

  Whatsapp

  BİZİM İÇİN NE DEDİLER?

  Ajansımızın tüm elektrik işlerini Çınarcık Elektrik Ekibine emanet ettik. Elektrik tesisatımız ve Güvenlik kameralarımız sayelerinde sorunsuz çalışıyor artık.

  Mehmet ENGİN

  CEO

  Sürekli sorun yaşatan elektrik tesisatımızı yenilediler. İşimiz aksamasın diye çalışmadığımız saatleri tercih ettiler. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.

  Ayşe MELEK

  Güzellik Merkezi Sahibi

  Market soğutma sistemi kurulumu sırasında tüm elektrik işi için Çınarcık Elektrik Ekibinden destek aldık. Sorunsuz çalışan bir sistem teslim ettiler.

  Ali Efe EĞMEN

  Efe Market

  WhatsappTelefon